Gospodarstwo Ogrodnicze Janusz Nosal

Osieczany 89, 32-400 Myślenice / tel. 609 397 302

Gospodarstwo Ogrodnicze Janusz Nosal

Osieczany 89, 32-400 Myślenice

Zadzwoń: 609 397 302

TRAWA W ROLKACH

Kiedy kończy się sezon kwiatowy, nasze umiejętności wykorzytujemy do uprawy w szklarni na folii trawy, którą w krótkim czasie można zwinąć w rolki, przetransportować w miejsce docelowe, rozwinąć, ułożyć i dzięki temu cieszyć się gotowym, zielonym trawnikiem.

Uprawa takiego trawnika w szklarni na folii wymaga jednak odpowiedniej wiedzy i doświadczenia dzięki któremu uzyskana darń może być bezpiecznie transportowana i szybko rozkładana bez ryzyka uszkodzeń i zniszczeń.

Zobacz, jak wygląda nasz proces uprawy trawy od samego początku, aż po przygotowanie do transportu i rozłożenia.

PODŁOŻE

NASIONA

CENY

 

JAK I GDZIE KUPIĆ NASZE KWIATY?

 

Naszym Klientom oferujemy kilka opcji zakupu naszych kwiatów.

1)      Osobiście

Zapraszamy do nas osobiście.

W tym przypadku Klient może sam wybrać sadzonki, które zostaną przez nas zapakowane i włożone do auta. Ta opcja gwarantuje najniższe ceny sadzonek oraz pewność Klienta,  co do tego, że wybrał te sadzonki, któe spodobały mu się najbardziej.

2)      Odbiór na targu

Istnieje możliwość odebrania towaru na jednym z targów, na których handlujemy naszymi kwiatami. Można je odebrać na targu w Nowym Targu lub Mszanie Dolnej. Po telefonicznym lub mailowym zamówieniu, zapakujemy do auta dla Klienta najlepsze sadzonki, które parę godzin później będzie można odebrać na targu.

Przy tej formie zakupów kwiaty zostają oderwane od podłoża dopiero przed samym transportem, nie trzymamy kwiatów kilka dni w samochodzie jak robią to niektórzy! Gwarantujemy świeżość dostarczonego towaru!

3)      Dostawa zamówienia do Klienta

Możemy również dostarczyć towar do Klienta.

W tym przypadku do ceny towaru będzie doliczona opłata za transport, która zależeć będzie od wysokości zamówienia  - im większe zamówienie tym mniej za transport . Aby ta forma opłacała się nam i Klientowi, zamówienia z dostawą realizujemy przy wartości zamówienia za co najmniej  2000 zł.