Gospodarstwo Ogrodnicze Janusz Nosal

Osieczany 89, 32-400 Myślenice / tel. 609 397 302

Gospodarstwo Ogrodnicze Janusz Nosal

Osieczany 89, 32-400 Myślenice

Zadzwoń: 609 397 302

TRAWA W ROLKACH

Kiedy kończy się sezon kwiatowy, nasze umiejętności wykorzytujemy do uprawy w szklarni na folii trawy, którą w krótkim czasie można zwinąć w rolki, przetransportować w miejsce docelowe, rozwinąć, ułożyć i dzięki temu cieszyć się gotowym, zielonym trawnikiem.

Uprawa takiego trawnika w szklarni na folii wymaga jednak odpowiedniej wiedzy i doświadczenia dzięki któremu uzyskana darń może być bezpiecznie transportowana i szybko rozkładana bez ryzyka uszkodzeń i zniszczeń.

Zobacz, jak wygląda nasz proces uprawy trawy od samego początku, aż po przygotowanie do transportu i rozłożenia.

PODŁOŻE

NASIONA

CENY

 

JAK SPRAWDZIĆ CENY NASZYCH KWIATÓW?

 

Cennika na naszej stronie niestety nie podajemy, ponieważ nasze ceny nie są sztywnie narzucone. Ich wysokość zależy od wielu czynników, a przede wszystkim od szybkich zmian na rynku kwiatowym, gdzie ceny zmieniają się z dnia na dzień. Dodatkowo wchodzi w kwestię ilość zamówionego towaru oraz sposób jego odbioru.

W związku z tym, aby sprawdzić ceny oferowanych przez nas produktów prosimy o kontakt z nami telefoniczny.

 

JAK ZAPŁACIĆ ZA NASZE KWIATY?

Preferujemy płatność gotówką - czy to u nas osobiście czy przy odbiorze na targu lub przy dosterczeniu zamówienia do klienta.

W przypadku większych lub hurtowych zakupów istnieje możliwość płatności przelewem bankowym, jednak ta forma wymaga wcześniejszego uzgodnienia.