USŁUGI

 W naszej ofercie mamy również usługi związane z zakładaniem trawnika.

1) Przygotujemy teren pod układanie trawnika

Przygotowanie terenu pod ułożenie trawnika to cieżka praca wymagająca na dodatek posiadania odpowiedniego sprzętu. Rozumiemy, że nie każdy zna się na tym i wie jak to zrobić lub nie ma po prostu na to czasu lub odpowiednich narzędzi.

My zajmujemy się tym już od dawna: wiemy jak przygotować podłoże, mamy odpowiednia narzędzia, a przede wszystkim odpowiednich ludzi, którzy przyjadą na miejsce ze sprzętem i wykonają swoje zadanie szybko i sprawnie, a przede wszystkim dokładnie.

Nie zależy nam na kiepskim wykonaniu, bo to oznacza reklamacje i niepotrzebne straty finansowe nasze jak i Klienta, dlatego naszym priorytetem jest dokładność i jakość wykonania a nie bylejakość i pośpiech.  

2) Ułożymy trawnik szybko i dokładnie

Jeśli teren jest juz przygotowany pod ułożenie trwanika, wystarczy rozwinąć trawę z rolki i ułożyć ją odpowiednio. Wydaję się, że każdy może dać sobie radę z tym zadaniem i jest to prawda: każdy może to zrobić lepiej lub gorzej.

Nam zależy na tym, żeby zrobić to jak najlepiej.

Nawet do tak prostej czynności wymagana jest odpowiednia wiedza i doświadczenie. Zajmując się hodowlą trawy oraz jej układaniem nabyliśmy już sporo doświadczenia, które wykorzystujemy przy układaniu trawników, tak by służyły one Klientowi długo i bezproblemowo.

 

Free Joomla Templates - http://ww.mightyjoomla.com