Gospodarstwo Ogrodnicze Janusz Nosal

Jesteśmy firmą zajmującą się ogrodnictwem od wielu lat.

Hodowla kwiatów to nie tylko nasz zawód ale także pasja poparta fachową wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.

Znajdziecie Państwo u nas nie tylko bogatą ofertę kwiatów balkonowych i rabatowych, ale również fachowe doradztwo i porady dotyczące szeroko pojętych spraw ogrodniczych. Co najważniejsze nasze ceny biją na głowę ceny konkurencji !

Od samego początku specjalizujemy sie w hodowli kwiatów. Nasze doświadczenie i jakość wyhodowanych roślin zyskały nawet uznanie w oczach jednego z największych producentów nasion Vitraflory, której to pracownicy przyjeżdżają do nas na szkolenia.

Można więc chyba powiedzieć, że na hodowli kwiatów znamy się jak mało kto !

I chyba z tego powodu mamy mnóstwo zadowolonych klientów, którzy powracają do nas każdego roku, by zaopatrzyć się w kwiaty. Dodać również trzeba, iż nasze rośliny znajdują uznanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą m.in. na Słowacji i Węgrzech.

Zapraszamy więc do odwiedzenia naszego gospodarstwa nie tylko klientów hurtowych, ale także i tych którzy chcą kupić tylko parę kwiatków do swojego przydomowowego ogrodu - nie odmówimy nikomu i mamy nadzieję, że jakość naszych produktów i obsługa sprawią iż będą powracać Państwo do nas każdego roku !

 

 ZAPRASZAMY !

 

Free Joomla Templates - http://ww.mightyjoomla.com